• Оберіть житловий комплекс
  • Family & Friends
  • Alter Ego
Ми передзвонимо вам самі!!

Ім'я

Заповніть це поле

Номер телефону

Заповніть це поле

Текст повідомлення

Заповніть це поле

Час дзвінка

  • сьогодні
  • сьогодні
  • завтра
  • дата
Просторный холл, созданный по дизайнерскому проекту

ЖК AuRoom - це будинок, в якому безпечно і комфортно, це доброзичливі сусіди і звичне оточення, адже ви добре знаєте цю історичну місцевість і можете пройти її з закритими очима. Близькість парку та ботанічного саду дозволяє дихати на повні груди, милуючись красою пір року з вікон своєї квартири.
Житловий комплекс зводиться за адресою - вул. Паньківська 20/82, це місце, яке непомітно наповнить кожен новий день враженнями, подіями і захопленнями.

Тиша і приватність - основа вашого комфортуЖК AuRoom - це монолітно-каркасна будова із заскленими балконами, великими вікнами, просторими терасами. Вентильований фасад створює виразний вигляд комплексу, забезпечує утеплення стін, оптимальну температуру і вологість повітря в квартирах.
У будинку передбачено 120 квартир, 60 машиномісць в двох рівнях паркінгу, 4 трирівневих пентхауса з відкритими терасами і вражаючими видами на історичний центр міста.
У проекті житлового комплексу передбачені дитячий ігровий майданчик і місця відпочинку для дорослих.

У центрі нових можливостейПерший і другий поверхи комплексу - це нежитловий фонд вільного призначення, який можна використовувати під просторі комфортабельні офіси з власним виходом на вулицю, магазини, салони краси для мешканців будинку і перехожих киян. Жвавий район і близькість до метро - безпрограшна комбінація якостей для тих, хто вирішив відкрити тут свою справу. Різноманітність площ від 53.2 м.кв. до 114 м.кв., що виходять на фасад будинку, вулицю Жилянську.
Умови покупки нерухомості в ЖК AuRoom, відгуки про забудовника, інформацію про планування, етапах будівництва ми надамо в центральному відділі продажів компанії або по телефону: (044) 338-78-78


Де відпочити на вихідних?


Милі кав'ярні, фешенебельні ресторани, бари, клуби, театр ім. І. Франка, планетарій, сад Фоміна, ландшафтний парк, стадіон в пішої доступності або декількох хвилинах їзди.
Нескучний шопінг і щоденні покупки


У 10 хвилинах від будинку Бессарабський ринок, ТРЦ Гулівер, Україна, ЦУМ, популярні бутіки і магазини Хрещатика.

Чарівність улюбленого міста

ЖК AuRoom – це дім, в якому безпечно і комфортно, це доброзичливі сусіди і звичне оточення, адже ви добре знаєте цю історичну місцевість і можете пройти її з заплющеними очима. Близькість парку та ботанічного саду дозволяє дихати на повні груди, милуючись красою пір року з вікон своєї квартири.

Житловий комплекс зводиться за адресою– вул. Паньківська 20/82, це місце, яке непомітно наповнить кожен новий день враженнями, подіями і захопленнями.

Як провести час з сім'єю?

На вихідних прямуйте на прогулянку затишними вуличками Голосіївського району, сад Фоміна, ландшафтний парк, в кіно або на виставку, щоб забути про метушливі будні.

Де відпочити на вихідних?

Милі кав'ярні, фешенебельні ресторани, бари, клуби, театр ім. І. Франка, планетарій, стадіон в пішої доступності або кількох хвилинах їзди.

Цікавийшопінг і щоденні покупки

У 10 хвилинах від будинку Бессарабський ринок, ТРЦ Гулівер, Україна, ЦУМ, популярні бутіки і магазини Хрещатика.

Тиша і приватність– основа вашого комфорту

ЖК AuRoom– це монолітно-каркасна будова із заскленими балконами, великими вікнами, просторими терасами. Вентильований фасад створює виразний вигляд комплексу, забезпечує утеплення стін, оптимальну температуру і вологість повітря в квартирах. Ви практично не будете чути сусідів – підлоги холів і житлового простору звукоізольовані, сучасні ліфти безшумні і відповідають європейським нормам.

На території організовані дитячі ігрові майданчики і місця відпочинку для дорослих.

У центрі нових можливостей

Перший поверх комплексу – це нежитловий фонд вільного призначення, який можна використовувати під просторі комфортабельні офіси з власним виходом на вулицю, магазини, салони краси для мешканців будинку і перехожих киян. Жвавий район і близькість до метро – безпрограшне поєднання якостей для тих, хто вирішив відкрити тут свою справу.

Умови купівлі нерухомості в ЖК AuRoom, відгуки про забудовника, інформацію про планування, етапи будівництва ми надамо в центральному відділі продажів компанії або по телефону.


Відділ продажу на будiвництвi

Київ, вул. Панківська, 20/82

+38(044) 338 78 78

Центральний відділ продажу

Київ, вул. Гоголівська, 14

+38(044) 338 78 78

info@geos.ua

Відділ продажу на будiвництвi

Київ, вул. Панківська, 20/82

+38(044) 338 78 78

Центральний відділ продажу

Київ, вул. Гоголівська, 14

+38(044) 338 78 78

info@geos.ua

Ми з Вами зв'яжемося!
 
Поділися з друзями!

Ми в соціальних мережах

0