• Оберіть житловий комплекс
  • Family & Friends
  • Alter Ego
Ми передзвонимо вам самі!!

Ім'я

Заповніть це поле

Номер телефону

Заповніть це поле

Текст повідомлення

Заповніть це поле

Час дзвінка

  • сьогодні
  • сьогодні
  • завтра
  • дата

27 липня 2021

ЖК Auroom отримав поштову адресу

Неймовірно раді привітати інвесторів ЖК Auroom. БК GEOS інформує, що житловий комплекс Auroom отримав поштову адресу - м. Київ, вул. Паньківська, 20/82. Наступним кроком стане  оформлення права власності. Щодо подальшого оформлення правовстановлюючих документів та укладання договорів із експлуатуючою організацією, інвесторів буде поінформовано додатково.⠀ ⁣ЖК AuRoom - це будинок, в якому безпечно і комфортно, це доброзичливі сусіди і звичне оточення, адже ви добре знаєте цю історичну місцевість і можете пройти її з закритими очима. Близькість парку та ботанічного саду дозволяє дихати на повні груди, милуючись красою пір року з вікон своєї квартири!  

18 березня 2021

Посилення карантину

Шановні інвестори, у зв’язку з посиленням карантину з 20.03 по 09.04 включно, будівельна компанія GEOS виконує всі правила щодо запобігання розповсюдження коронавірусної хвороби та попереджає, що у відділі продажу відвідувачі можуть знаходитися лише у засобах індивідуального захисту. УВАГА! Відвідування відділу продажу можливе лише за попереднім записом у телефонному режимі: +38 067 4437319. Дякуємо за розуміння та бажаємо міцного здоров’я!

11 січня 2021

Карантин зимових канікул

Шановні відвідувачі, у зв’язку з “Карантином зимових канікул” з 8.01 по 24.01, будівельна компанія GEOS виконує всі правила щодо запобігання розповсюдження коронавірусної хвороби та попереджає, що у відділі продажу відвідувачі можуть знаходитися лише у засобах індивідуального захисту. УВАГА! Відвідування відділу продажу можливе лише за попереднім записом у телефонному режимі: +380 44 338 7878 Дякуємо за розуміння та бажаємо міцного здоров’я!

16 червня 2020

ЖК AuRoom: отримано сертифiкат!

Гарна новина для інвесторів ЖК AuRoom, що в Голосіївському районі міста Києва на вул. Панківська, 20/82.  Ми отримали сертифікат (№ KB 162201640297) про закінчення будівництва об’єкта та підтвердження його готовності до експлуатації. Тепер ви можете бути певні, що ваша оселя не тільки збудована з дотриманням всіх будівельних стандартів, а й офіційно оформлена. 

12 березня 2020

Весняні знижки в БК  GEOS

Весняні знижки в БК  GEOS Даруємо до -7% на апартаменти в ЖК AuRoom!  На честь чого? На честь весни та нескінченного натхнення.  Почніть новий сезон зі здійснення головної мрії - покупки преміального житла в серці столиці! Інвестуйте мінімум в максимум з БК GEOS. Акція діє до 05.04.2020

20 лютого 2020

Апартаменти та букет - набір до 8-го березня від БК GEOS

Апартаменти та букет - набір до 8-го березня від БК GEOS. Спеціально до дня Жіночності даруємо -8% на апартаменти бізнес-класу в ЖК AuRoom. Проєкт знаходиться на фінальному етапі будівництва, тож ви маєте нагоду дарувати щасливе майбутнє вже сьогодні! Не забудьте про букет :)  *Перелік акційних квартир дізнавайтеся у відділі з продажу  Акція діє до 08.03.2020 

 
Поділися з друзями!

Ми в соціальних мережах

0