• Оберіть житловий комплекс
  • Family & Friends
  • Alter Ego
Ми передзвонимо вам самі!!

Ім'я

Заповніть це поле

Номер телефону

Заповніть це поле

Текст повідомлення

Заповніть це поле

Час дзвінка

  • сьогодні
  • сьогодні
  • завтра
  • дата

4 квітня 2019

Динаміка будівництва, березень 2019

Шановні покупці житлового комплексу «AuRoom». Повідомляємо Вам про те, що станом на 0 1 .04.2019 року виконано: На 100% завершено монолітно-каркасні роботи, а також зовнішні та внутрішні роботи кладок. На 100% завершено загальнобудівельні роботи по житловому комплексу. Виконано роботи по розводці горизонтальних і вертикальних систем водопроводу, каналізації та електропостачання: - електрообладнання – 95%; - опалення – 90%; - водопостачання – 90%; - вентиляція – 95%.   Активно ведуться фасадні роботи: - скління - 80%; - вентильований фасад - 75%; - мокрий фасад - 60%.

9 березня 2019

Динаміка будівництва, лютий 2019

Шановні покупці житлового комплексу «AuRoom». Повідомляємо Вам про те, що за станом на 03.03.2019 року виконано: На 100% завершено монолітно-каркасні роботи, а також зовнішні та внутрішні роботи кладок. На 100% завершено загальнобудівельні роботи по житловому комплексу. Завершено роботи по розводці горизонтальних і вертикальних систем водопроводу, каналізації та електропостачання. Зовнішні мережі теплопостачання виконані на 90%. Активно ведуться фасадні роботи: скління виконано на 85%, вентильований фасад на 75%, штукатурні роботи - на 60%. На 75% виконані роботи по установленні дверей.  

28 лютого 2019

Компанія «ГЕОС» пропонує до Вашої уваги акційні пропозиції в житловому комплексі «AuRoom»!

Тільки з 28.02.2019 р діють знижки 8% на квартири в нашому житловому комплексі!   Запрошуємо відвідати наш відділ продажів, де менеджери зможуть підібрати квартиру Вашої мрії! Подробиці акції та наявність акційних квартир дізнавайтесь за тел.: (044) 338-78-78

8 лютого 2019

Запрошуємо вас відзначити День всіх закоханих разом з нами і отримати 14% знижку на придбання квартири від будівельної компанії GEOS.

Всього кілька днів залишилося до Дня всіх закоханих, а кількість передсвяткових знижок і акцій тільки зростає. Цього разу БК GEOS підготувала небувалу акцію на придбання житла в наших найкращих житлових комплексах, яка буде дійсна тільки до 22 лютого 2019 року. Ми підготували для вас кращий подарунок на День св. Валентина і даруємо всім покупцям знижку до 14% на будь-яку з вподобаних квартир, на які поширюється дана Акція. У Акційнiй пропозиції беруть участь не тільки квартири, але також і паркінги, комерційні приміщення. Житлові комплекси, які беруть участь в даній Акції: ЖК Alter Ego ЖК Family & Friends ЖК Adamant ЖК AuRoom ЖК Cardinal ЖК Melody Park ЖК Orange city Поспішайте зробити вибір і обов'язково завiтайте в офіс на вулиці Гоголівській, 14, який ми прикрасили для вас! Подробиці всіх діючих акцій в БК GEOS ви можете уточнити у менеджерів в офісі або по телефону.

5 лютого 2019

Динаміка будівництва, січень 2019

Шановні покупці житлового комплексу «AuRoom». Повідомляємо Вам про те, що станом на 31.01.2019 року всі роботи на будівельному майданчику житлового комплексу ведуться згідно затверджених графіків будівельно-монтажних робіт. Виконано: На 100% завершено монолітно-каркасні роботи, а також улаштування зовнішніх та внутрішніх стін. На 100% завершено загальнобудівельні роботи у житловому комплексі. Завершено роботи по розводці горизонтальних і вертикальних систем водопроводу, каналізації та електропостачання. Зовнішні мережі теплопостачання виконані на 60%. Активно ведуться фасадні роботи: скління виконано на 85%, вентильований фасад на 75%, штукатурні роботи - на 60%.  

9 січня 2019

Динаміка будівництва, грудень 2018

Шановні покупці житлового комплексу «AuRoom». Повідомляємо Вам про те, що станом на 26.12.2018 року усі роботи на будівельному майданчику житлового комплексу ведуться згідно затверджених графіків будівельно-монтажних робіт. Виконано: - На 100% завершено монолітно-каркасні роботи, а також роботи зовнішніх та внутрішніх кладок. На 100%  завершені загальнобудівельні роботи у житловому комплексі. - Завершено роботи по розводці горизонтальних і вертикальних систем водопостачання, каналізації та електропостачання. Зовнішні мережі теплопостачання виконані на 55%. - Активно ведуться фасадні роботи: скління виконано на 60%, вентильовані фасади - на 65%, штукатурні роботи - на 55%.  

 
Поділися з друзями!

Ми в соціальних мережах

0